SHE-tehotenský a ovulačný test s indikátorom príchodu a odchodu menštruácie.

Nevidiace ženy si nemôžu spraviť tehotenský ani ovulačný test bez asistencie vidiaceho človeka. Produkt SHE tento problém rieši. Ergonomické tvarovanie produktu umožní aplikáciu moču na pásik. Užívateľka tlačítkom vyvolá výsledok, ktorý vyhodnotí poznatok o gravidite alebo ovulácii zvukovým signálom vo forme jedného(negatívny výsledok) alebo dvoch pípnutí (pozitívny výsledok). Produkt je hermeticky uzavretý takže sa po použití môže bez problémov umyť.

Indikátor menštruácie (colortest) je pomocník, ktorý nevidiacu ženu informuje o menštruovaní. Žena si s indikátorom prejde po spodnom pádle, a tak si môže skontrolovať či menštruácia prišla alebo odišla. Indikátor môže slúžiť i ako pomôcka pri triedení farebnej bielizne do prania alebo pri farebnom ladení oblečenia prístroj užívateľku oboznámi s farbou.

Senzor svetla a tmy pomáha zistiť či je v interiéry rozsvietené osvetlenie, upozorní nevidiacu výškou tónu, vysoký (rozsvietené) a nízky tón (zhasnuté), funkcia pomáha v úspore elektrickej energie.